Pogaduchy tortoholiczek

Status
Ten wątek został zamknięty.

Caritka

Member
Mar 14, 2005
10,541
0
36
justa_81 @ 18 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1094080ok już swoje przepisy usunęłam

eh............
Nikt Ci nie kazal usuwac
icon_eek.gif

-Wystarczy, ze wpiszesz w odpowiednim podforum, a tu zamiescisz link.
 

martyna22a

Member
Lut 9, 2009
803
0
0
dziewczyny przepisow to tu na pewno nie podajemy,tak jak mowi Caritka,najwyzej link bo bedziemy znow na dywaniku
moderatorzy kochani jesli naprawde nie mozemy tu zostac to transportujcie nas do nieba czy tam misz masz ale nie ochrzaniajcie juz bo jakas potem atmosfera nieciekawa panuje
 

kazeno

Member
Cze 15, 2009
400
0
0
Caritka bardzo cie przepraszam ale postapilas nie fair cytujac mojego posta bo nie ja jedyna i nie ja pierwsza zaczelam tutaj rozmowe o pomyslach na "inne jedzenie".. nie podalam rowniez zadnego przepisu i nie oczekiwalam ze dziewczyny tutaj go napisza bo jest cos takiego jak PW i wyobraz sobie ze rowniesz tam tortomaniaczki sobie co nieco wysylaja..

zatem prosze cie o sprostowania swojego posta bo nie mam ochoty byc wytykana palcami za cos zlego czego nie zrobilam.. zaznaczylam jesli doczytalas ze mam nadzieje ze nie zrobi sie z tego watek inni niz mial przeznaczenie co bylo rownoznaczne z tym ze oczekuje odp na PW..
 

martyna22a

Member
Lut 9, 2009
803
0
0
znow nam sie niefajnie tu robi
cry_1.gif
zostawmy moze juz te spory,najwyzej niech nas przeniosa , mialo byc pieknie a wyszlo jak zwykle
 

Caritka

Member
Mar 14, 2005
10,541
0
36
chachu @ 18 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1094116Można było takie uwagi na PW wysłać.
icon_rolleyes.gif
icon_eek.gif
Serio?
A co w tym zlego?
Zwrocilam Komus uwage, ze zrobil blad ortograficzny?
Czy bardziej skierowalam, gdzie ma pisac?

kazeno @ 18 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1094123Caritka bardzo cie przepraszam ale postapilas nie fair cytujac mojego posta bo nie ja jedyna i nie ja pierwsza zaczelam tutaj rozmowe o pomyslach na "inne jedzenie".. nie podalam rowniez zadnego przepisu i nie oczekiwalam ze dziewczyny tutaj go napisza bo jest cos takiego jak PW i wyobraz sobie ze rowniesz tam tortomaniaczki sobie co nieco wysylaja..

zatem prosze cie o sprostowania swojego posta bo nie mam ochoty byc wytykana palcami za cos zlego czego nie zrobilam.. zaznaczylam jesli doczytalas ze mam nadzieje ze nie zrobi sie z tego watek inni niz mial przeznaczenie co bylo rownoznaczne z tym ze oczekuje odp na PW..
No, coz, nie zamierzam przepraszac, bo nie napisalam niczego zlego, a Ty, jako pierwsza "rzucilas" mi sie w oczy
icon_lol.gif




Milej zabawy
wink.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Cinka

Member
Maj 5, 2006
30,543
12
38
Dziewczyny nie miejcie za złe, bo tu nikomu nie zalezy na tym żeby komuś z was sprawić przykrość czy zniechęcić.
Forum trzyma pewien poziom i zapewne dzięki temu trafiłyście na nie. Wystarczy zapoznać się z zasadzmi - nie sa jakieś nie do przyjęcia, naprawdę. Jakiś porządek musi być - z czasem same go docenicie jak za 3 miesiące ktoś zapyta o ten przepis na sałatkę co to ktoś tu podał - po nicku czy w sałatkach sprawdzi swoje zamieszczone przepisy i znajdzie raz dwa a tak będzie się przekopywał przez setki stron wątku żeby odszukać gdzie przepis został podany.
Ktoś tu ustalił pewne zasady i naprawdę są one dla naszego dobra i wygody. Po to żeby nie powielać tematów, po to żeby łatwiej się odnaleźć, po to żeby dany temat w konkretnym dziale był z korzyścią dla nas i dla innych, żeby był zauważony i łatwy w odszukaniu.
Ktoś załozył tę stronkę, udostępnił serwer, czuwa i pilnuje porządku, udostępnia nam forum bezpłatnie - a z naszej strony nie nalezy im się nic?
Jesteście skarbnicą wiedzy i pomysłów tortowych na forum i forum też przez to zyskuje, to fakt, ale uszanujcie zasady panujące w miejscu w którym się tak fajnie odnalazłyście.

Życzę sukcesów tortowych i nie obrażajcie się
icon_smile.gif
zwróceniem uwagi się nie zniechęcajcie, stare bywalczynie też nie raz "dostaną po głowie" a i moderatorom nie raz się "obrywa" od userów
icon_wink.gif
Byle kulturalnie. Taki lajf
icon_wink.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

kazeno

Member
Cze 15, 2009
400
0
0
hmm.. rzucanie sie w oczy nie jest zbyt obiektywne.. a piszesz tutaj swoje opinie jakbys byla co najmniej jakims korektorem tego forum wiec pasowaloby zachowac sie profesjonalnie i podejsc do sprawy obiektywnie.. a jesli masz zamiar wytykac bledy tylko tym ktorzy ci sie przypadkowo rzuca w oczu to wybacz ale lepiej nic nie pisz..

dziewczyny wybacie ale wracam do starego watku.. widze ze to nie ma sensu skoro osoby niezwiazane z nasza tortowa grupa bedw za kazdym razem jak cos napiszemy nie do konca tak jak trzeba wtracaly sie i cytowaly nas w sposob co najmniej niemily..

zycze wam milego pisania w tym watku..

pilnujcie sie!!!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Duszka20

Member
Kwi 27, 2010
280
0
0
martyna22a @ 18 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1094125znow nam sie niefajnie tu robi
cry_1.gif
zostawmy moze juz te spory,najwyzej niech nas przeniosa , mialo byc pieknie a wyszlo jak zwykle
popieram, jakas masakra się tu robi, przeciez my nic złego nie robimy - pogaduchy to pogaduchy, ale ok może przestańmy się kłócić, bo faktycznie atmosfera ostatnio bardzo gęsta i nawet w watku tortowym pisząc o tortach, masach czy poradach w tej dziedzinie trochę się boję czy nie będzie mi zarzucona za duża prywata i przed wysłaniem trzy razy musze przeczytac posta żeby nikogo nie urazić,
a było tak pięknie
dontknow.gif
i co sie stało?
 

justa_81

Member
Lis 27, 2007
117
0
0
dziewczyny przepraszam Was, że zepsułam atmosferę w tym temacie

kazeno poprosiła o przepisy na sałatki więc ''na szybko'' jej podałam, nie pomyślałam, impuls
 

chachu

Member
Paź 24, 2008
772
0
0
No widzisz Kenzo, trzeba się było nie rzucać
icon_mrgreen.gif

Na tym forum są równi i równiejsi. Podobnie jak sprawa z Evalill która wciąż po każdym swoim postem ma adres swojego blogu przez który sprzedaje biżuterię a mnie nie wolno nawet linku do galerii ze zdjęciami tortów wstawić i to w wątku tortowym. Cobyście przypadkiem u mnie tortu z Irlandii nie chciały zamówić.
Jacy ludzie takie życie.
 

Caritka

Member
Mar 14, 2005
10,541
0
36
kazeno @ 18 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1094135hmm.. rzucanie sie w oczy nie jest zbyt obiektywne.. a piszesz tutaj swoje opinie jakbys byla co najmniej jakims korektorem tego forum wiec pasowaloby zachowac sie profesjonalnie i podejsc do sprawy obiektywnie.. a jesli masz zamiar wytykac bledy tylko tym ktorzy ci sie przypadkowo rzuca w oczu to wybacz ale lepiej nic nie pisz..

dziewczyny wybacie ale wracam do starego watku.. widze ze to nie ma sensu skoro osoby niezwiazane z nasza tortowa grupa bedw za kazdym razem jak cos napiszemy nie do konca tak jak trzeba wtracaly sie i cytowaly nas w sposob co najmniej niemily..

zycze wam milego pisania w tym watku..

pilnujcie sie!!!
Chcialas mi dowalic? A moze chcialas mnie obrazic?
icon_lol.gif

Nie udalo Ci sie
icon_lol.gif
- ja jestem pokojowa nastwiona i nie rozumiem, dlaczego na mnie naskoczylas.
Nie odpowiadaj, to nie ma sensu.
Wrzuc na luz.

p.s
Nie jestem korektorem tego forum, wiec nie musialam sie profesjonalnie zachowac i podejsc do sprawy obiektywnie
icon_cool.gif



Dziekuje za poprawienie humoru
wink.gif

To by bylo na tyle.
 

martyna22a

Member
Lut 9, 2009
803
0
0
kazeno no co Ty wracaj, jestesmy takie ze wszedzie wetkniemy cos nie na temat,w masach tez tak bylo no i obrywamy ale prosze cie taki incydent nie moze spowodowac Twojej przeprowadzki,nie po to powstal nowy temat, raz jeszcze apeluje o przeniesienie jesli jest taka KONIECZNOSC ale nie klocmy sie juz
helen nie tego sie pewnie spodziewalas rzucajac propozycje nowego tematu , przykro mi ,tak sie cieszylysmy
 

kazeno

Member
Cze 15, 2009
400
0
0
martyna wiem ze to nie byl cel i zaluje ze tak wyszlo.. przepraszam was i h-elen (tym bardziej mi zle bo h-elen jest dla mnie zawsze b.mila i tak duzo rad i pomocy zawsze od niej uzyskiwalam ze az mi sie plakac chce.. ze..) no ale ja taka jestem.. nie potrafie przemilczec i tyle..

Caritka a ty to naprawde masz tupet.. nie dosc ze weszlas tutaj do watku TYLKO po to zeby zwracac uwage to jeszcze jakies wysmiewanie teraz?? kpiny?? moze za Ciebie sie moderator powinien wziac co?? a czy mam odpowiadac czy nie to sama zdecyduje.. a takich uwag ja nie przemilcze bo kpic z siebie nie pozwole!!!
i skoro nie jestes korektorem tego forum to tym bardziej sie tak tutaj nie panosz i nie zwracaj uwagi na cos co Ciebie nie dotyczy..

i chachu ma racje.. nic nie wkurza badziej niz nierowne traktowanie..

i powiedzcie jak to zosatwic?? niech na nas pluja a my patrzmy w druga strone?? to nie dla mnie.. dlatego wlasnie nie wiem czy jest sens zebym tu zostala bo nie wyluzuje jak ktos mnie obraza.. i to bedzie Wam tylko psulo temacik..
 

Krystyna9

Well-known member
Cze 7, 2007
16,273
2,354
113
kazeno, uważam że teraz to mocno przegięłaś
no_shakinghead.gif
Jeżeli jest się na forum, to należy przestrzegać jego zasad.
 

Caritka

Member
Mar 14, 2005
10,541
0
36
kazeno @ 18 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1094154martyna wiem ze to nie byl cel i zaluje ze tak wyszlo.. przepraszam was i h-elen (tym bardziej mi zle bo h-elen jest dla mnie zawsze b.mila i tak duzo rad i pomocy zawsze od niej uzyskiwalam ze az mi sie plakac chce.. ze..) no ale ja taka jestem.. nie potrafie przemilczec i tyle..

Caritka a ty to naprawde masz tupet.. nie dosc ze weszlas tutaj do watku TYLKO po to zeby zwracac uwage to jeszcze jakies wysmiewanie teraz?? kpiny?? moze za Ciebie sie moderator powinien wziac co?? a czy mam odpowiadac czy nie to sama zdecyduje.. a takich uwag ja nie przemilcze bo kpic z siebie nie pozwole!!!
i skoro nie jestes korektorem tego forum to tym bardziej sie tak tutaj nie panosz i nie zwracaj uwagi na cos co Ciebie nie dotyczy..


i chachu ma racje.. nic nie wkurza badziej niz nierowne traktowanie..

i powiedzcie jak to zosatwic?? niech na nas pluja a my patrzmy w druga strone?? to nie dla mnie.. dlatego wlasnie nie wiem czy jest sens zebym tu zostala bo nie wyluzuje jak ktos mnie obraza.. i to bedzie Wam tylko psulo temacik..
Mialam sie juz nie odzywac, ale jednak musze cos powiedziec.

Kazeno, nie wiem czy wiesz, ale mnie obrazasz.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
Status
Ten wątek został zamknięty.