Pogaduchy tortoholiczek

Status
Ten wątek został zamknięty.

chachu

Member
Paź 24, 2008
772
0
0
Cinka @ 18 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1094285Szkoda że zrobiłyście aferę po tym jak zwyczajnie zwrócono wam uwagę że dyskutujecie w miejscu nie do tego przeznaczonym. Wystarczyło załozyć sobie wątek we właściwym miejscu i nie byłoby sprawy.
Styl angielski jak ktoś zauwazył jest bardzo czasochłonny - tym bardziej powinnyście uszanować innych użytkowników forum którzy zechcą skorzystać z przepisu na masę cukrową i przeczytać opinie na jej temat niekoniecznie przedzierając się przy tym przez 200 stron wątku czytając po drodze wasze "śmieszne" pogaduchy. Z przepisów korzystają równiez ci którzy się nie udzielają...

"Szanuj innych uzytkowników jeśli sam chcesz być poszanowany" - taka prosta zasada a o ile mniej nerwów by było w związku z tą całą "aferą".
Więc daj już sobie spokuj i wróć do swoich ŚMIESZNYCH pogaduszek.
A te co się nie udzielają to z czyjego doświadczenia korzystają, co?? !!
Nie przesadzaj!! To nie jest jedyne forum, nie zachowujcie się tak jakbyście posiadły całą wiedzę na każdy temat. To ty tu ciągle chcesz nas pouczać, kto jak powinien się zachować , pisać, myśleć!! No ludzie!!!!!!!!!!!!

Tymcia --pomyśl o tym co Martyna napisała!!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

dziunia

Moderator
Członek ekipy
Paź 30, 2004
27,454
7
38
Moje drogie Panie tortoholiczki. Rano widziałam ten wątek ale postanowiłam poczekać z porządkami i poobserwować rozwój sytuacji. Zastanawiałam się też jakich argumentów jeszcze użyć, żebyście w końcu zrozumiały o co chodzi. Teraz widzę, że juz nie muszę szukać ani argumentów, ani żadnych innych uzasadnień, żeby zamknąć ten wątek i wlepić parę ostrzeżeń.

Takiego chamstwa, kpin i braku poszanowania zasad dawno nie widziałam, możecie być z siebie dumne i możecie przypisać sobie wątpliwy zaszczyt bycia prekursorkami w rozwalaniu tego forum, nikt tu wcześniej nigdy takiego kipiszu nie zrobił. Rozumiem, że w życiu realnym również nie przestrzegacie żadnych zasad ale wprowadzacie swoje, jak wchodzicie do sklepu i widzicie kolejkę, to bezceremonialnie wpychacie się z krzykiem i łokciami na sam początek mając pretensje do wszystkich, którzy zwracają Wam uwagę, że tak się nie robi. Pogratulowac tylko w takim razie, gratuluję Wam, wydawałoby się pełnoletnim kulturalnym kobietom, gratuluję Waszym rodzicom, że Was tak ładnie wychowali, choć szkoda mi Waszych dzieci.

Cóż, nie podejrzewałam, że to się tak skończy, ale skoro nawet starsze stażem uzytkowniczki popłynęły z falą plując jadem na prawo i lewo, to co tu mówic o tych nowszych. Szkoda, że atmosfera się tu zepsuła, ale same ją sobie zniszczyłyście. A wystarczyło choć trochę spuścić z tonu, posłuchać rad Caritki, Cinki czy Hieny i wszystko byłoby ok.
Nikt Was stąd tu nie wyganiał i byłyście mile widziane, ale jak widać do czasu, żadna osoba nie będzie przecież tolerowała w swoim otoczeniu zwykłego chama i prostaka, no chyba, że jest nim sama.
 

Caritka

Member
Mar 14, 2005
10,541
0
36
chachu @ 18 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1094293[/b]

Więc daj już sobie spokuj i wróć do swoich ŚMIESZNYCH pogaduszek.
A te co się nie udzielają to z czyjego doświadczenia korzystają, co?? !!
Nie przesadzaj!! To nie jest jedyne forum,
nie zachowujcie się tak jakbyście posiadły całą wiedzę na każdy temat. To ty tu ciągle chcesz nas pouczać, kto jak powinien się zachować , pisać, myśleć!! No ludzie!!!!!!!!!!!!

Tymcia --pomyśl o tym co Martyna napisała!!
rofl.gif

A co to?
rofl.gif


Boze, co tu sie porobilo
icon_eek.gif

Czemu jestescie tak wrogo nastawione?
icon_eek.gif

Gdzie Wasza slodycz, ktora plynie w watkach tortowych?
 

martyna22a

Member
Lut 9, 2009
803
0
0
dziuniu mozesz tu na forum mi napisac za co dostalam ostrzezenie, za zalozenie tematu? czy za prosby o przeniesienie we wlasciwe miejsce? a moze za to ze zaproponowalam Tymci nowe forum po tym jak na nas napadlyscie ? prosze o wyjasnienie
 

chachu

Member
Paź 24, 2008
772
0
0
Dziunia chyba się nieco zagalopowałaś!!! Za kogo ty się uważasz, co?
Nigdy nikogo nie skrytykowałam!! Pilnowałam zasad!!Odnośnie sprawy z adresem boogu, prosiłaś mnie o cierpliwość bo sprawa miałabyć rozwiązana. I co?? I ty mi mówisz o równiości?
Wystarczyło zamknąć wątek i byłoby po krzyku ale nie lepiej jak "starsze "koleżanki urządzą nagonkę i wtedy wyjdzie na co kto może sobie pozwolić. TAk?
Nie znasz mnie, nie masz o mnie pojęcia a śmiesz nazywać chamem ??!!! Za takie pyskówki z twoimi kleżankami które same podjudzały!!!!!!!!!!!!I jeszcze dzieci i rodziców w to mieszasz???
Ty mi nagane dałaś??? To ci powiem że w dupie ją mam i co za to mnie wywalisz?? Sama stąd spadam !!!
Nie dziewię się że ludzie w sieci piszą że na Cinie wariatki są, już wiem teraz dlaczego!!!
 
Status
Ten wątek został zamknięty.