Pogaduchy tortoholiczek

Status
Ten wątek został zamknięty.

Cinka

Member
Maj 5, 2006
30,543
12
38
Każdy ma prawo wypowiadać się w każdym wątku. Nie ma tu zamkniętych tematów wyłącznie dla jakiejś grupy, tak więc Caritka miała pełne prawo zareagować i podpowiedzieć co zrobić żeby było ok. Nie zrobiła tego niegrzecznie więc twoja reakcja Kazeno była troszkę na wyrost. NIkt tu na nikogo nie pluje
icon_rolleyes.gif

Nikt nie lubi jak mu się uwagę zwraca, ale jeśli się jest gdzieś poza własną prywatną strefą trzeba być na to przygotowanym zwłaszcza jak się łamie jakieś zasady, w internecie również.
Dziwisz się że Caritka odpowiedziała ci tym tonem? Bo ja wcale... Postaw się czasem w pozycji drugiego człowieka zanim coś napiszesz. Ona przynajmniej obróciła sprawę w żart, a ty krzyczysz.
 

Tymcia

Member
Sty 7, 2011
99
0
0
Najlepiej jeśli wypowie się założyciel forum czy można sobie pisać o naszych sprawach czy nie.Ja osobiście zakładałam forum dla potrzeb naszych quadowców i motocrossowców , nigdy nie zabraniałam im pisać- bo nie na temat, chcieli pisać dowcipy i kawały- proszę bardzo, temat jest odpowiednio podpisany i jeśli ktoś nie chce to nie zagląda.Lubimy słuchać swoich porad i pomagać w potrzebie nie skacząc po całym forum bo po prostu można się pogubić.
 

Krystyna9

Well-known member
Cze 7, 2007
16,273
2,354
113
kazeno @ 18 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1094135dziewczyny wybacie ale wracam do starego watku.. widze ze to nie ma sensu skoro osoby niezwiazane z nasza tortowa grupa bedw za kazdym razem jak cos napiszemy nie do konca tak jak trzeba wtracaly sie i cytowaly nas w sposob co najmniej niemily..
No popatrz, trochę dłużej jestem na tym forum a do dzisiaj nie miałam zielonego pojęcia, że istnieją takie zamknięte grupy
icon_eek.gif
Czy aby czasami ktoś nie ma ochoty zacząć zmieniać panujących tu zasad
gruebel_2.gif
 

JotHa

Moderator
Członek ekipy
Wrz 20, 2004
22,942
0
36
Jest forum, sa zasady. To chyba bardzo proste. Nie spierajmy sie, jak dzieci, byle sie spierac.
Dziewczyny juz dosc wyraznie napisaly, ze sa miejsca - podfora, gdzie w zaleznosci od tematyki prowadzone sa dyskusje. I tyle.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Tymcia

Member
Sty 7, 2011
99
0
0
Nie zamknięte ale tematyczne bo nikt nikogo nie wyprosił i jeśli chciał o coś zapytać zawsze dostał odpowiedź, może więc nie przesadzajmy.
 

Cinka

Member
Maj 5, 2006
30,543
12
38
I co to jest "niemiłe cytowanie"? Cytuje się to co ktoś napisał chcąc się odnieść do tego co tam napisał, czy rozwinąć myśl którą tam zawarł.
Jeśli to jest niemiłe to autor sam jest za to odpowiedzialny a nie osoba cytująca chyba - nie? Albo ja czegoś nie rozumiem?

Na forum są odpowiednie miejsca na wszystko - nawet na powściekanie się - wątek choleryczny. Nie można zwalić w jednym wątku wszystkiego... tak jak nikt nie zamieszcza przepisów na ciasteczka w mięsnym czy kotletów w wegetariańskim a o kosmetykach nie gada w wątku o remontach.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

chachu

Member
Paź 24, 2008
772
0
0
Oczywiscie , jest forum ,są zasady. Teraz jest zadyma i rozumiem że wszystkie seniorki tego zacnego forum przybęda tutaj o tym przypomnieć.
anbetung.gif
za czuwanie i tak heroiczne bronienie tego darmowego i z poświęceniem założonego forum
wink.gif
 

Hiena

Member
Maj 6, 2005
13,652
0
0
Nie staraj się zrozumiec. Normalnie jak w piaskownicy.

Z regulaminu:
CYTATForum dzieli sie na 2 częsci:
- plotkarsko-informacyjną
- merytoryczną - przepisy
a dalej na działy tematyczne.
CYTATW dziale "Niebo w gębie" znajdziesz rozmowy, pytania i porady dotyczące wszystkiego, co w jakikolwiek sposób wiąże się z gotowaniem, pieczeniem, smażeniem oraz - rzecz jasna - jedzeniem. [...]
 

Cinka

Member
Maj 5, 2006
30,543
12
38
chachu @ 18 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1094196Oczywiscie , jest forum ,są zasady. Teraz jest zadyma i rozumiem że wszystkie seniorki tego zacnego forum przybęda tutaj o tym przypomnieć.
anbetung.gif
za czuwanie i tak heroiczne bronienie tego darmowego i z poświęceniem założonego forum
wink.gif
Nie, lepiej jest przyjść i zrobić roz....duchę
icon_rolleyes.gif
to co że się ktoś stara żeby to miejsce miało jakiś poziom...
 

chachu

Member
Paź 24, 2008
772
0
0
Nie, lepiej jak wszystkie tu się zlecicie i natrzaskacie kilka stron umoralniających.
Sprawa pomiędzy Caritką i Kenzo a tu wszystkie panie sie pojawiły z info . jak działa to forum. Po co ta dyskusja.
Ja akurat najwięcej udzielam się tutaj i wiem jakie są zasady a w tej chwili czuję się jakby nie wiem jakie przestępstwo miało miejsce w tej części forum, z moim udziałem ( bo spedzam tutaj na tyle czasu że czuję się jego częścią), wstawię
icon_mrgreen.gif
aby nie było że krzyczę.
 

martyna22a

Member
Lut 9, 2009
803
0
0
chachu masz racje,tyle seniorek "szefow kuchni i kucharzy"tu jeszcze nie bylo,witamy zacne grono,darujcie sobie dalsze pouczanie,wszystko juz wiemy, wystarczy
 

haidi

Member
Paź 30, 2009
44
0
0
Dziewczyny ...wychodzi na to ,że nawet szefowie kuchni lubią popodgladac nasze poczynania
icon_wink.gif
. W kwestii stylu angielskiego być może aż tyle do powiedzenia nie mieli...
icon_wink.gif
ale jesli chodzi o sprawy forum to ja np. jestem jeszcze nieopierzony młokos
icon_mrgreen.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

sabinal

Member
Lip 6, 2007
730
0
0
Proszę przestańcie!!!!
"Młode" tortomaniaczki już wiedzą o co chodzi. Przyjęły kolejną burę i błagam nie ciągnijcie dalej tego problemu. Jako usprawiedliwienie napiszę, że poniewaz w wątku masowym nie wolno nam było pisać o niczym innym to myślę, że dziewczyny miały nadzieją, że tu w "pogaduchach" można dowolnie. Tak jak to robią np. koleżanki przy kawie - wczoraj byłam w kinie a potem zrobiłam świetną sałatkę, chcesz to dam ci na nią przepis....
Tortomaniaczki raczej nie wchodzą w inne wątki z braku czasu. Styl angielski jest pracochłonny.
Mam nadzieję dziewczyny( tortowe oczywiście), że jednak będziecie tu zaglądać.
bussi.gif
 

martyna22a

Member
Lut 9, 2009
803
0
0
bedziemy,po to powstal ten temat
ja tez nie wiedzialam ze tyle czytelniczek mamy
icon_mrgreen.gif

watek pedzi jak blyskawica szkoda tylko ze jest nie na temat bo przeciez nie o zasadach panujacych na forum mialo byc,ktos powinien zwrocic na to uwage i napisac czerwonym zeby sie trzymac tematu
edit : gdzie sa wszyscy? znowu na mase cukrowa polecialyscie? wracajcie
edit2: h-elen widze ze juz jestes,jeszcze raz chce ci powiedziec jak bardzo mi przykro,zwlaszcza ze to ja zrealizowalam Twoj pomysl i zalozylam temat a teraz sama widzisz jaki tu młyn
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

justa_81

Member
Lis 27, 2007
117
0
0
Chachu jak zwykle dobrze mówisz, zreszta inne dziewczyny tez

Kazeno zobacz jakie jesteśmy silne, nawet wątek potrafimy rozwalić
icon_mrgreen.gif


Witamy zacne grono, szkoda, że zaczęłyście się udzielać, gdy wybuchła afera
 

martyna22a

Member
Lut 9, 2009
803
0
0
Mam pomysl, Tymcia skoro zakladalas juz fora to zaloz tortowe a my sie tam przeprowadzimy
fiesgrins.gif
 

Cinka

Member
Maj 5, 2006
30,543
12
38
Szkoda że zrobiłyście aferę po tym jak zwyczajnie zwrócono wam uwagę że dyskutujecie w miejscu nie do tego przeznaczonym. Wystarczyło załozyć sobie wątek we właściwym miejscu i nie byłoby sprawy.
Styl angielski jak ktoś zauwazył jest bardzo czasochłonny - tym bardziej powinnyście uszanować innych użytkowników forum którzy zechcą skorzystać z przepisu na masę cukrową i przeczytać opinie na jej temat niekoniecznie przedzierając się przy tym przez 200 stron wątku czytając po drodze wasze "śmieszne" pogaduchy. Z przepisów korzystają równiez ci którzy się nie udzielają...

"Szanuj innych uzytkowników jeśli sam chcesz być poszanowany" - taka prosta zasada a o ile mniej nerwów by było w związku z tą całą "aferą".
 
Status
Ten wątek został zamknięty.