Ciasto "poduszki"

Caritka

Member
Mar 14, 2005
10,541
0
36
Hazo ma racje. Taki granulowany, to raczej nie.
Wez lepiej "Delfiko"- tak, jak mowi Hazo lub trzykrotnie mielony tak, jak podpowiadaja Dziewczyny.
 
Wrz 3, 2008
1,371
0
0
Caritka @ 15 Sep 2008 napisał:
index.php?act=findpost&pid=750936Hazo ma racje. Taki granulowany, to raczej nie.
Wez lepiej "Delfiko"- tak, jak mowi Hazo lub trzykrotnie mielony tak, jak podpowiadaja Dziewczyny.
wzielam 3x mielony, w takim razie nie szukam juz tych podrobek quarka, dzieki dziewczyny, biore sie za poduchy
icon_mrgreen.gif
 

moni20

Member
Lis 18, 2007
3,319
1
0
Jak zrobie zdam relacje... juz sie nie moge doczekac bo smakowicie wyglada
hazo wspaniale ci wyszlo
mniam.gif
mniam.gif

Kasiula powodzenia i koniecznie musisz sfocic swoje poduchy
icon_smile.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Sinistra

Member
Lut 21, 2005
16,701
3
38
Hazo, świetne zdjęcia. Jak zwykle.

O quarku z Cook's Thesaurus
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Cinka

Member
Maj 5, 2006
30,543
12
38
Wg tego zdjęcia z linka Sini to quark wygląda jak polski serek homo. Rzadszy niż gotowce na sernik... choć z ich gęstością też różnie bywa.
To może tak - czy quark daje się łatwo zamieszać łyżką np? bo serek homo owszem a z serkiem sernikowym byłyby spore trudności.

Też się przymierzam
icon_smile.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
Wrz 3, 2008
1,371
0
0

Mała_Mi

Member
Lis 21, 2006
15,028
2
0
This versatile fresh cheese resembles soft cream cheese. Germans (who call is quark) and Austrians (who call it topfen) use it to make everything from cheesecake to gravy.

Genau.
icon_smile.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Joanna

Moderator
Członek ekipy
Lis 28, 2005
32,424
3,745
113
Ciasto śliczności, zarówno na zdjęciach Caritki, jak i Hazo.
lecker.gif
mniam.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

margolcia

Member
Lis 9, 2004
2,019
0
36
Świetnie wygląda i pewnie jeszcze lepiej smakuje:) Caritko możesz podać ile dokładnie trzeba dodać budyniu (opakowania są różne)
 

Ananke

Member
Lip 27, 2006
312
0
0
Dziewczyny, czy jak dzis upieke, to bedzie dobre jeszcze w czwartek? Nie wyschnie? Mamy sprzedaz ciast na cele charytatywne i chcialabym upiec wczesniej, zeby na ostatnia chwile nie siedziec za duzo w kuchni.
 

Caritka

Member
Mar 14, 2005
10,541
0
36
margolcia @ 16 Sep 2008 napisał:
index.php?act=findpost&pid=751486Świetnie wygląda i pewnie jeszcze lepiej smakuje:) Caritko możesz podać ile dokładnie trzeba dodać budyniu (opakowania są różne)
Margolciu
icon_biggrin.gif
- jak milo Cie widziec
wink.gif
(Nie wiem tylko czy mnie pamietasz...- ja Ciebie tak
icon_biggrin.gif


Tutaj zamiescilam juz odpowiedz dotyczaca ilosci budyniu
icon_biggrin.gif


Caritka @ 14 Sep 2008 napisał:
index.php?act=findpost&pid=750550Opakowanie budyniu w proszku zawiera 3 kopiaste lyzki (wlasnie mierzylam), ..........
Ananke @ 16 Sep 2008 napisał:
index.php?act=findpost&pid=751554Dziewczyny, czy jak dzis upieke, to bedzie dobre jeszcze w czwartek? Nie wyschnie? Mamy sprzedaz ciast na cele charytatywne i chcialabym upiec wczesniej, zeby na ostatnia chwile nie siedziec za duzo w kuchni.
Jesli zrobilabys wieczorem, a na drugi dzien bys podala, to nie ma tak zle. (Tez wieczorem pieklam, a na drugi dzien mialam gosci
icon_wink.gif
bylo rowniez smaczne )
Do trzeciego dnia mi nie przetrwalo, ale zastanawiam sie, czy to jednak nie ciut za dlugo.
Nie wiem.


p.s. Joanno - dziekuje
bussi.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Ananke

Member
Lip 27, 2006
312
0
0
Caritka @ 16 Sep 2008 napisał:
index.php?act=findpost&pid=751581Jesli zrobilabys wieczorem, a na drugi dzien bys podala, to nie ma tak zle. (Tez wieczorem pieklam, a na drugi dzien mialam gosci
icon_wink.gif
bylo rowniez smaczne )
Do trzeciego dnia mi nie przetrwalo, ale zastanawiam sie, czy to jednak nie ciut za dlugo.
Nie wiem.
Hmm, to chyba sie jednak wsrzymam. W sumie nie jest przeciez takie pracochlonne.
 

Krystyna9

Well-known member
Cze 7, 2007
16,273
2,354
113
Caritka @ 16 Sep 2008 napisał:
index.php?act=findpost&pid=751581Do trzeciego dnia mi nie przetrwalo, ale zastanawiam sie, czy to jednak nie ciut za dlugo.
Nie wiem.
Ja muszę sama wcinac wszystkie słodkości, więc trzeciego dnia jeszcze się ostał kawałek. Nic mu nie było. Także samo mięciutkie i puszyste. Byle nie przetrzymywac w zbyt ciepłych pomieszczeniach
icon_mrgreen.gif
(ciekawe u kogo teraz jest ciepło?). Moje było przykryte lnianą szmatką (brrrrrrrr, ależ to zabrzmiało)
 

Caritka

Member
Mar 14, 2005
10,541
0
36
Super! Krystyno- dobrze wiedziec
icon_biggrin.gif

Dziekuje
bussi.gif


Ananke, wiec jesli Krystyna mowi, ze nic mu nie bylo, to chyba mozesz piec smialo
icon_wink.gif