kotlety z jaj

KASIA.B

Member
Lut 13, 2006
201
0
0
kurczę, to my do Łęcznej na zakupy jeżdzimy , jak tam jesteśmy na święta albo wakacje !!!!!!

A rodzinka mieszka za Puchaczowem, w Nadrybiu !
 

frigg

Member
Mar 23, 2006
774
1
0
Beatko - wykonałam Twoje jajkowe kotlety i były bardzo smaczne - delikatne i puszyste - moja rodzinka zajadała się aż miło było patrzeć. Dzięki za przepis - już go rozdałam w pracy.
 

madzianna

Member
Kwi 21, 2006
43
0
0
hihi, a ja też dzisiaj zrobiłam te kotleciki, co prawda zamiast natki kupiłam szczypiorek, ale i tak były pyszne - dzięki Beatko - zostaję Twoją fanką ;)
 

BeataSz

Member
Wrz 23, 2004
10,244
1
38
:oops: :mrgreen: Cieszę się madzianno, zwłaszcza, że to Twój drugi post i jednocześnie druga opinia pochlebna do moich przepisów :!: I tak przy okazji witaj na forum :!: :cheers:
 

Cinka

Member
Maj 5, 2006
30,543
12
38
I ja zrobiłam te kotleciki, bardzo smakowały - zawsze to jakaś odmiana Polecam wszystkim - bardzo łatwe, szybkie i pyszne :!:
Pozdrawiam
 

dea

Member
Lis 20, 2005
346
0
0
Kotleciki bardzo smaczne,ja podaję z sosem czosnkowym :mrgreen: czyli : 1 duży jogurt naturalny+kilka ząbków czosnku+1łyżka majonezu+przyprawa tzatziki+curry.Sos jest ostry,wg.mnie świetnie pasuje do kotlecików.
 

roggie

Member
Lut 14, 2006
1,142
0
0
Pyszne kotleciki, moje bez panierki z bulki. Nastepnym razem przyprawie bardziej na ostro
icon_smile.gif

kotlecikist8.jpg
 

sylwia18

Member
Wrz 24, 2005
3,577
0
0
zrobiłam na obiad, pyszne wyszły
 

Pimpek

Member
Lis 30, 2005
1,641
0
0
Zrobiłam dziś na obiadek i były bardzo dobre
icon_smile.gif
Miało być szybko więc zrobiłam do tego sos z torebki :oops: Ale następnym razem zrobie ten czosnkowy jakDea, zgapie od niej :mrgreen:

Dzięki za fajny tani przepis
 

emzetka

Member
Sie 2, 2005
2,255
0
0
u nas również często goszczą na obiadowym stole - ja dodaję ziemniaki -
wypróbuję w sosem, który podała dea
jednak farsz muszę przygotowywać wieczorem - bo jak na obiad przygotowywany z dzieckiem - to za długo się je robi
icon_redface.gif
 

ewalukas

Member
Sie 24, 2006
9,664
0
0
Robiłam te kotleciki pewnie ze 2 lata temu i zapomnialam o nich
icon_neutral.gif


No ale zaległości nadrobię i w najbliższym czasie rodzinka będzie miała na obiad
icon_mrgreen.gif
 

katarzynka

Member
Wrz 13, 2004
1,003
0
0
bardzo dobre
icon_smile.gif
nie wpadlabym na to, ze z jajek mozna zrobic kotlety. i w dodatku takie smaczne! :D

dzieki za przepis.
 
Lis 15, 2005
19
0
0
kojarza mi sie z jajkami, ktore najpierw gotuje sie na twardo, ostroznie wyjmuje sie z przepolowionych skorupek by ich nie uszkodzi, potem kroi sie w kosteczke, laczy z koperkiem i przyprawami i wpycha sie ponownie do skorupek, odrobina masla i bulki tartej i na patelnie... podejrzewam, ze smak jest podobny
icon_smile.gif
a sa przepyszne.