Placek na maślance

Vidarka

Member
Kwi 4, 2007
6,637
0
0
Robilam z mrozonymi owocami i zamiast maslanki dalam jogurt brzoskwiniowo-jablkowy(taki rzadki).A kruszonke zawsze robie z platkami owsianymi.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Vidarka

Member
Kwi 4, 2007
6,637
0
0
A tu moja poprzednia wersja z brzoskwiniami i jogurtem brzoskw.

IMG_0215.jpg
 

Załączniki

  • IMG_0215.jpg
    IMG_0215.jpg
    81.8 KB · Wyświetleń: 8

Tobatka

Member
Lut 7, 2006
3,700
0
0
Ślinianki mi pracują po tych Twoich zdjęciach, Vidar
icon_smile.gif
 

yoanka

Member
Maj 14, 2006
1,077
0
0
A ja się dziś zabrałam za ten placek i oto efekt:
placek_maslankowy.jpg
Zrobiłam z maślanką truskawkową, truskawkami i rabarbarem. Pyszności! Wspaniały przepis. Polecam wszystkim
daumen.gif
 

Załączniki

  • placek_maslankowy.jpg
    placek_maslankowy.jpg
    109.7 KB · Wyświetleń: 8
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Tobatka

Member
Lut 7, 2006
3,700
0
0
Własnie wczoraj pomyślałam, że zamiast szukać jakiegoś przepisu na placek z rabarbarem, to powinnam skorzystać ze swojego ukochanego przepisu, który z tym owocem będzie smakował cuuuudnie!
icon_smile.gif
Prawda, Yoanko?
icon_smile.gif
Przy okazji - piękne zdjęcie
icon_smile.gif
Aż mi slinianki zaszalały
icon_smile.gif
 

miszka52

Member
Paź 29, 2006
1,307
0
0
Przepis super. Bałam się, że będzie wyczuwalny proszek, bo ilość spora, ale pewnie dzięki maślance nie wyczuwa się go zupełnie. Ciacho super. I ani śladu zgagi ;)
Robiłam z mrożonymi truskawkami i wiśniami. Zarówno na ciepło, jak i drugiego dnia wyśmienity. Tyle, że musiałam trzymać w piekarniku prawie godzinę.
Następny zrobię z rabarbarem, bo już prawie gotowy do pierwszego zbioru
icon_smile.gif
 

Tobatka

Member
Lut 7, 2006
3,700
0
0
Andy - bardzo podobne, tylko wilgotniejsze. Wiele osób myśli, że podaję im drożdżowca i się dziwią, jak mówię, że nie
icon_smile.gif

Ja go nazywam pseudo-drożdżowcem
icon_smile.gif
 

sha

Member
Sty 24, 2006
1,462
0
36
Siedzi w piekarniku- ze śliwkami.
5 minut roboty , jestem w szoku
dance.gif
 

sha

Member
Sty 24, 2006
1,462
0
36
No fajny, fajny.... Tylko jeszcze trochę ciepławy
fiesgrins.gif

Mniam.Dizekuję za przepis
cvety.gif
 

Tobatka

Member
Lut 7, 2006
3,700
0
0
Ja dopiero teraz dotarłam do komputera, ale i tak nie umiałabym odpowiedzieć, bo nigdy nie robiłam z mrożonych owoców
icon_smile.gif
Ale własnie na czuja powiedziałabym, że bez rozmrażania
icon_smile.gif
 

miszka52

Member
Paź 29, 2006
1,307
0
0
Zrobiłam już drugi wypiek. Co prawda nie z rabarbarem, bo nie chce mu przerywać kąpieli deszczowych (niech się jeszcze cieszy), tylko z ananasem z puszki, którego półplasterki powtykałam co 2cm pionowo, a przez środek poleciała malinowa ścieżka
icon_smile.gif
... Jeju, jakie to dobre ciasto... mniam... Można je robić ze wszystkim, co nam przyjdzie do głowy...
Drożdżowego w smaku nie przypomina, ale przecież nie musi. Jest jedyne w swoim rodzaju. A robi się błyskawicznie i bez żadnego wysiłku.
 

sha

Member
Sty 24, 2006
1,462
0
36
miszka52 @ 11 May 2007 napisał:
index.php?act=findpost&pid=503197Zrobiłam już drugi wypiek. Co prawda nie z rabarbarem, bo nie chce mu przerywać kąpieli deszczowych (niech się jeszcze cieszy), tylko z ananasem z puszki, którego półplasterki powtykałam co 2cm pionowo, a przez środek poleciała malinowa ścieżka
icon_smile.gif
... Jeju, jakie to dobre ciasto... mniam... Można je robić ze wszystkim, co nam przyjdzie do głowy...
Drożdżowego w smaku nie przypomina, ale przecież nie musi. Jest jedyne w swoim rodzaju. A robi się błyskawicznie i bez żadnego wysiłku.
Dokładnie
icon_mrgreen.gif

A jakie smaczne
mniam.gif
lecker.gif