Tarta z waniliowym kremem

kasha

Member
Wrz 25, 2004
20,571
2
0
Moja ma 28cm
icon_biggrin.gif
 

BeataSz

Member
Wrz 23, 2004
10,244
1
38
Winietka, a na tej Twojej to śnieg jest? pięknie wygląda. Ja też chcę tartę zrobić, ale coś Sylcia foremki nie przysyła
icon_sad.gif
 

Winietka

Member
Gru 29, 2004
37
0
0
Moja forma do tarty ma 30 cm średnicy (zrobiłam ciasto z podwójnej ilości, bo się bałam że na taką formę mi go zabraknie i w sumie wyszło tak akurat), a posypałam tartę wiórkami kokosowymi moczonymi w alkoholu, bo mi zostały jak robiłam malibu domowej roboty ;)
 

Ruzia

Member
Wrz 13, 2004
2,141
0
0
no i zrobilam
ciasto bardzo dobre, ale nastepnym razem zrobie podwoja porcje tego srodkowego budyniu bo mi go za malo na ta duza forme :mrgreen: beza na wierzchu wyszla super, a zdjecia wkleilam do albumu
icon_smile.gif
jak ktos lubi slodsze ciasta to radze uzyc wiekszej ilosci cukru, jest pyszne
icon_smile.gif
 

elmagra

Member
Lis 5, 2004
574
0
0
tez ta tarte robilam, ale jakos mnie nie zachwycila, moja byla troche mdla - ale mysle ze to przez to, ze mialam duza beze na gorze. moze kiedys jeszcze sprobuje... (no i oczywiscie kruche mi nie wyszlo....
icon_sad.gif
)
 

paula

Moderator
Wrz 13, 2004
6,946
0
0
ja wlasnie wcozraj ja zrobilam , ale na spodzie z tarty z gruszkami bajaderki. Wyszla bardzo mniam mniam . Na koncu polalam polewa kawowo- czekoladowa- pysznie smakowalo.

Nastpenym razem zrobie kombinacje z wiorkami kokosowymi do piany
icon_smile.gif


O, i mi ona najbardziej smakuje po 4 minutach w zamrazarce przed podaniem - taka wtedy ciut lodowa wychodzi i przypomina sernik na zimno :mrgreen: :mrgreen:
 

JotHa

Moderator
Członek ekipy
Wrz 20, 2004
22,942
0
36
Ooooo ! Zupelnie inna od poprzednich

Nigdy nie wyjmuje tarty wczesniej. Na talerzyk i ... papusianko. :mrgreen:
 

JotHa

Moderator
Członek ekipy
Wrz 20, 2004
22,942
0
36
On raczej jest lekko luzny, w koncu to taki krem budyniowy zapieczony ;)

Smakuje ? :roll:
 

janie

Well-known member
Paź 23, 2004
3,397
853
113
Uświetniła wczorajszego grilla, a gości miałam - no, raczej wymagających.
 

tillandsja

Member
Gru 15, 2004
6,771
0
0
i ja upiekłam tą tarte... moja pierwsza tarta w życiu :-D hihi tez ja zapodalam przy okazji imprezy grillowej :-D moja teściówka i reszta gosci byli zaskoczeni delikatnoscią tego ciasta
icon_biggrin.gif


tarta003.jpg