bułgarski chlebek

Malgosimi

Member
Gru 22, 2004
22,404
0
0
Bajaderko, z tego wszytskiego zapomniałam powiedzieć, że PRZEPIĘKNY wyszedł Ci ten chlebek! Cudenko!
A Polly nie krzywiła się na czarnuszkę? :mrgreen:
 

bajaderka

Member
Wrz 14, 2004
4,063
1
0
Dziekuje, milo mi, ze Wam sie podoba - ale ten chlebek faktycznie jest wizualnie piekny, oczami sie go je, dzieki babeczkoo za polecenie go
icon_smile.gif


Malgosimi - Polly sie nie krzywila bo posypalam czarnym sezamem zamiast czarnuszki :wink:
 

Johasia

Member
Wrz 14, 2004
11,744
0
0
Jejku - tak mnie skusiłyście, że muszę sobie wydrukować instrukcję obsługi i zrobić. No! :baa:
 

Al_inka

Member
Wrz 13, 2004
2,109
0
0
Też sie do niego zapaliłam :mrgreen: Cudnie wygląda. Próbowalam w wykonaniu Kamili. I waham sie teraz czy na słodko zrobić, czy w wersji oryginalnej. : : : : :dump:
 

Malinna

Member
Paź 22, 2004
1,819
0
0
Bajaderko! cudeńko Ci wyszło. I warstw optycznie też dużo. Zwijałaś po 4 placuszki?
Mam zamiar zrobić wersję orzechową. Ale jeszcze nie teraz.
icon_smile.gif
 

bajaderka

Member
Wrz 14, 2004
4,063
1
0
Bajaderko! cudeńko Ci wyszło. I warstw optycznie też dużo. Zwijałaś po 4 placuszki?
Mam zamiar zrobić wersję orzechową. Ale jeszcze nie teraz.
icon_smile.gif
:mrgreen: Tak, zwijalam po 4 placuszki i z rozpedu zrobilam tez 4 ruloniki - tak jak powinno sie robic przy pieczeniu z calej porcji :dump: Ale to nic - trojkaciki byly wprawdzie mniejsze niz gdybym zrobila tylko 2 rulony, ale wszystko ladnie sie ulokowalo w tortownicy
icon_smile.gif
 

Malgosimi

Member
Gru 22, 2004
22,404
0
0
ja nie Bajaderka, ale robilam tez na słodko i dalam 4 łyżki na 0,5 kg mąk. Było akurat. No ale ja dałam też tę otoczkę (i Bajaderka też)
 

Malgosimi

Member
Gru 22, 2004
22,404
0
0
a ja to co? :evil: :mrgreen:
 

Malgosimi

Member
Gru 22, 2004
22,404
0
0
no, i tak ma być :mrgreen:


żaartuję! zrób koniecznie ten chlebek i to koniecznie z tą posypką, którą Bajaderka nam wymyśliła do bułeczek - aromat jest taki, że wszyscy sąsiedzi się zbiegną! :mrgreen:
 

yenulka

Member
Lis 16, 2004
4,354
1
0
zrobilam - wyglad i smak rewelacyjny, no i zachwyt gosci ktorzy na poczatku bali sie do tego podejsc :mrgreen:

zrobilam dwa rulony, oczywiscie z czystego lenistwa, bo mi sie nie chcialo walkowac wiecej - w ogole ten chleb strasznie pracochlonny jak dla mnie. zrobilam na slodko ( 4 lyzki cukru na pol kilograma maki plus ta posypka cukrowo-orzechowa) ale bylo za slodkie - nastepnymr azem dodam tyle samo cukru do ciasta, ale do posypki dam mniej cukru bez zmniejszania ilosci orzechow. ale cos czuje ze bede to robic tylko od wielkiego dzwonu, bo jednak pracochlonne to jest bardzo.

pzdr
yenn
 

BeataSz

Member
Wrz 23, 2004
10,244
1
38
Dzisiaj tu zajrzałam i .... brak mi słow , takie piękne te Wasze chlebki :anbetung: Tylko kiedy ja spróbuję to zrobić :dontknow: Ale spróbuję, na pewno :!:
 

bajaderka

Member
Wrz 14, 2004
4,063
1
0
Joanno, domagam sie zdjecia
icon_smile.gif
Takie warstewki poprzeplatane brazowym cukrem musza slicznie wygladac - ja chce to zobaczyc :wink: