Chrupiace kajzerki

Nesia

Member
Cze 22, 2005
640
1
16
zrobilam dzisiaj......i jestem dumna z siebie i wdzieczna Bajaderce za przepis....bo ja antytalencie drozdzowe jestem :dump: :dump: :dump: :dump: :dump:

Nie wyszly takie piekne jak na waszych zdjeciach........sa takie troche....hmmm....kanciaste :dump: :dump: :dump: :lol: :lol: :lol: ....ale sa pyszne, chrupiace....mniam :!: :!: :!: :!: :!:

No i co najwazniejsze, mam chec dalszego mocowania sie z przepisami chlebowymi................moze odwaze sie nawet na zakwas :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

syso

Member
Gru 22, 2004
3,194
0
36
zrobilam w sobote znowu kajzerki, tym razem uzywajac maki chlebowej typ 750, ktora kupilam w mieszankach.pl - o matko i corko, to sa dopiero buleczki!!!! te wszystkie poprzednie sie do nich nie umywaja wcale.... szkoda ze tej maki w normalnym sklepie nie mozna kupic, bo jednak z przesylka to drogo wychodzi.....

pzdr
yenn
Yenn, kup we mlynie jakims okolicznym
icon_biggrin.gif
Ja za wor 50 kilo zaplacilam cos okolo 30 zl. I masz na pare miesiecy spokoj. A moze nawet uda Ci sie kupic mniejszy worek, bo u nas tylko 50 kg sprzedaja. Idealem by bylo podzielic sie z kims ta maka. Ja niestety ie mam komu dac, nikt wokol mnie nie piecze chleba :dump:
 

yenulka

Member
Lis 16, 2004
4,354
1
0
tylko mnie sie nie udalo znalezc mlyna w okolicy
icon_sad.gif


pzdr
yenn
 

yenulka

Member
Lis 16, 2004
4,354
1
0
zagladalam, ale link sie nie otwiera.... moze pozniej sproboje... dzieki

pzdr
yenn
 

Aniks

Member
Paź 31, 2004
1,828
0
0
eeech dopiero teraz wpisuję opinię (zapomniałam że tego nie zrobiłam :oops: ) piekłam je już kilka razy! Są pyszne mimo że mój piekarnik nie przyrumienia i nie są chrupiące (choć kupne kajzerki tez blade są). Ale i tak niebo w gębie!!!! Używam mąki 650.
 

ela-c

Member
Cze 10, 2005
2,075
0
0
Wczoraj zrobiłam te bułeczki. Wyszły mi pszepyszne, chrupiące, ładnie zarumienione, no może gwiazdka na środku nie była idealna ale nie mam przydasia. Dałam świeże drożdże i mąkę 550. Bajaderko dziękuję za przepis :anbetung:
 

szuwarek

Member
Lis 4, 2005
254
0
0
za oknem śnieg i mróz, a w mojej kuchni cieplutko od rozgrzanego pieca w którym upiekłam kajzerki ( do ciasta dałam 2 szklanki mąki typ 650 i jedną 550 ).

gindn1cjw7ouxh19.jpg


ssazyynngncp8tnf.jpg


2i9kgaakjqfendca.jpg
 

Agata

Member
Paź 7, 2005
1,214
1
0
Zrobiłam dziś te kajzerki
icon_smile.gif
są przepyszne i zagoszczą na stałe na naszym stole Bałam się że będę miała jakieś problemy z nimi ale wszystko poszło gładko. Bajaderko dziękuję :anbetung:
bulki%20002.jpg
 

kasha

Member
Wrz 25, 2004
20,571
2
0
Aga ale śliczne Ci wyszły
 

kasha

Member
Wrz 25, 2004
20,571
2
0