Masy plastyczne do stylu angielskiego oraz wykrawaczki

Status
Ten wątek został zamknięty.

sohers

Member
Maj 12, 2010
126
0
0
sabinal @ 30 May 2010 napisał:
index.php?act=findpost&pid=983227Sohers, szukałam Planty w Tesco na Długiej i nie znalazłam. Poszukam dalej. Jak najlepsza to szukać trza.
Ceny za przesyłkę faktycznie Pan ma zbójeckie. Może tak wyjść,że opłata wyjdzie wyższa od ceny produktu. Ciekawe jak na tym wychodzą cukiernicy kupujący duże ilości.
W bielańskim jest napewno
icon_razz.gif
 

Spes

Member
Kwi 20, 2010
349
0
0
Cześć wszystkim wieczorową niedzielą..
Znowu mam pytanie do doświadczonych...
Chce kupic tylki..worki juz mam. Czy macie jakies doświadczenie, które są dobre? Napiszcie , proszę, gdzie je kupiłyscie.
Dzięki!!
 

sohers

Member
Maj 12, 2010
126
0
0
Spes a jakich woreczków będziesz używać i gdzie nabyłaś
icon_question.gif


A tu taka ciekawostka filmik
 

lilka

Member
Mar 29, 2008
245
0
0
Czy ktoś zamawiał większą ilość rzeczy u tego sprzedawcy na Allegro krzych.lublin i ile wtedy wynosi przesyłka? Czy to będzei e ta ubezpieczona koszt 25 złotych czy więcej?
 

Spes

Member
Kwi 20, 2010
349
0
0
Dziękuję...rzeczywiście bardzo duzo ich..Swietne..ale jak dla mnie to mysle, że na początek (i pewnie do końca) wystarczy mi taki: http://www.mniammniam.com/sklep/4935,Zesta...Lux_Wilton.html

Czekam...na premierę!! Tylko, że do takich prac trzeba jednak miec troche więcej wyobrazni niz ja mam...ale COŚ przeciez mi wyjdzie...skład chemiczny zostanie ten sam.. tylko forma nie bedzie taka sliczna jak u WAS!
icon_smile.gif

Kazdy kiedys zaczynał!!
 

sabinal

Member
Lip 6, 2007
730
0
0
Jak już nadejdą wszystkie zamówione przydasie to zerknijcie tu:
tortolandia
Szczególnie polecam porady pani Małgorzaty Weber. Pokazuje co można zrobić z tym co zakupiłyśmy.
Worki kupuję na tej stronie. Są wytrzymałe, wcale nie jednorazowe i mają wygodne rozmiary.
przydasiownia
 

ania-magda

Member
Gru 30, 2009
347
0
0
Dziewczyny, pomóżcie, proszę!
icon_mrgreen.gif

Mam w planach zrobić 3 mini-torciki z okazji urodzin mojej mamy. I właśnie mam problem, gdyż jedynymi foremkami, jakie posiadam w tej wielkości, są kokilki. Mam je w dwóch rozmiarach - pierwsze 11,5cm, drugie 8cm (coś jak to). Chciałam zrobić takie piętrowe malutkie torciki, tylko... czy biszkopt ładnie wyrośnie?
dump.gif
Obawiam się, że będzie trochę "plaskaty", a chcę, żeby to ładnie wyglądało
icon_mrgreen.gif
Co prawda jeszcze przełożę masą - ale, jak myślicie, czy to wyjdzie w porcelanowych foremkach?
 

Sierotka3m

Member
Mar 23, 2010
598
0
0
ania-magda! Jeżeli boisz się, że biszkopt wyjdzie za niski (lub po prostu wyjdzie za niski), to zamiast przekrajać ten biszkopt, upiecz drugi w tej samej foremce (po prostu każdy blat osobno). Jeżeli masz odpowiednią ilość kokilek, upiecz wszystkie naraz, będzie szybciej. Ja to bym się najbardziej obawiała, jak te biszkopty wyjąć.. Ale jak wyłożysz papierem, powinno być ok
icon_smile.gif
 

Sierotka3m

Member
Mar 23, 2010
598
0
0
lilka @ 31 May 2010 napisał:
index.php?act=findpost&pid=983426Czy ktoś zamawiał większą ilość rzeczy u tego sprzedawcy na Allegro krzych.lublin i ile wtedy wynosi przesyłka? Czy to będzei e ta ubezpieczona koszt 25 złotych czy więcej?
lilka! 25zł kosztuje przesyłka nieubezpieczona (z tego, co pamiętam), a koszt przesyłki niestety rośnie wraz z liczbą zamówionych produktów. Poza tym trzeba liczyć się z dłuższą przesyłką (paczka idzie z UK), ja czekałam "tylko" tydzień
icon_sad.gif
Czasami mam ochotę sama osobiście się do tej Anglii wybrać po przydasie, jakby trafić na tanie bilety, to wyjdzie za nie tyle, co za przesyłkę..
 

Gabka22

Member
Maj 14, 2008
23
0
0
Lilka ja właśnie zamówiłam u tego sprzedawcy z Allegro 3 rzeczy (wykrawaczki) i za przesyłkę policzył mi 10,40zł za przesyłkę zwykłą nieubezpieczoną albo 29,30 za przesyłkę ubezpieczoną, która ma dojść do 7 dni. Teraz tylko zostało mi wpłacić kasę na konto i czekać na przesyłkę, mam nadzieję, że będzie warta swojej ceny
icon_razz.gif
 

ania-magda

Member
Gru 30, 2009
347
0
0
Sierotko, dzięki
icon_razz.gif
Szczerze mówiąc... to o tym nie pomyślałam
icon_lol.gif
Jeszcze zobaczę, jak to wyjdzie po urośnięciu. A co do wyjmowania, to po prostu wysmaruję margaryną, ewentualnie wysypię bułką tartą, i powinno być ok
icon_wink.gif
Papieru to raczej nie użyję, ze względu na kształt biszkoptu po wyjęciu.
 

h-elen

Well-known member
Lut 16, 2008
8,637
1,188
113
aniu-magdo, ja zrobiłabym inaczej tj, upiekłabym biszkopt w prostokątnej foremce i od małego talerzyka i spodka wyciełabym koła potrzebnej wielkości a następnie przekroiłabym tak jak to się robi z tortem. Tym sposobem będą równiutkie krawędzie. Wyjmowanie z małych foremek może się okazać trudne a wiadomo, że jeszcze trochę skórki odejdzie.
To mój punkt widzenia
icon_smile.gif
icon_smile.gif
icon_smile.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

lilka

Member
Mar 29, 2008
245
0
0
Sierotka3m @ 2 Jun 2010 napisał:
index.php?act=findpost&pid=984301lilka! 25zł kosztuje przesyłka nieubezpieczona (z tego, co pamiętam), a koszt przesyłki niestety rośnie wraz z liczbą zamówionych produktów. Poza tym trzeba liczyć się z dłuższą przesyłką (paczka idzie z UK), ja czekałam "tylko" tydzień
icon_sad.gif
Czasami mam ochotę sama osobiście się do tej Anglii wybrać po przydasie, jakby trafić na tanie bilety, to wyjdzie za nie tyle, co za przesyłkę..
Sierotko czekałaś tydzień, ale chyba wziełaś tą przesyłkę ubezpieczoną czy tak, bo za tą nieubezpiezpieczona będzie szła dłużej?
 

Roman

Member
Sty 11, 2010
1,528
0
0
tak mozna zrobic wycinanke do malych kwiatuszkow lub jesli sie urzuje wieksze rurki to mozna miec kilka rozmiarow.
pomysl nie jest moj ale wyprubowany i niemal ze za darmo.
 

Załączniki

  • male_kwiatuszki.jpg
    male_kwiatuszki.jpg
    41.6 KB · Wyświetleń: 0

Sierotka3m

Member
Mar 23, 2010
598
0
0
Tak, Lilka, wzięłam ubezpieczoną. Zapłaciłam w środę, ale data nadania paczki była dopiero w poniedziałek. W sumie byłam zadowolona, wszystko zgodnie z opisem, tylko ta przesyłka taka kijowa
icon_sad.gif


Dobry patent, Roman
icon_razz.gif
Właśnie sobie przypomniałam, że stosowałam podobny (ino że z igłami) do pergamano.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.